Cennik usług:

 Istnieje możliwość ustalenie całkowitej ceny usługi i sprzętu z góry (np. przez telefon).

Diagnostyka: 0 zł

Dojazd: 0 zł

Gwarancja: pełna

Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta i darmową szybką diagnozę, w ramach zleconej naprawy.

Godziny pracy serwisu:  09:00 – 20:00.

Instalacja Windows

Archiwizacja danych i instalacja systemu operacyjnego Windows wraz z aktualizacjami, programem antywirusowym i dodatkowymi programami to koszt 149 zł.

Naprawa podzespołów

Usługi wymagające całkowitego rozkręcenia laptopa (np. wymiana płyty głównej, czyszczenie układu chłodzenia, wymiana baterii RTC, naprawa układów zasilania, wymiana LCD), to koszt od 199 zł.

Inne usługi

Dla innych zleceń stosuje się stawkę godzinową: pierwsze pół godziny pracy serwisanta  wraz z dojazdem kosztuje 80 zł, każde kolejne rozpoczęte pół godziny kosztuje 30 zł.

Jeśli chcesz się upewnić ile będzie kosztować potrzebna Ci usługa – skontaktuj się z nami, opisz usterkę, a my podamy Ci wycenę.
Szybka naprawa u Klienta (w domu lub w biurze), a w przypadkach bardziej skomplikowanych (jak zalanie, spalenie chipów) oferujemy bezpłatne przewiezienie sprzętu do serwisu, gdzie trafi na specjalne stanowisko serwisowe.

Na życzenie Klienta można wymontować dysk z danymi i zostawić je u klienta na czas naprawy sprzętu. Po naprawie serwisant spowrotem zamontuje dysk Klienta na miejsce. Cena za tą opcjonalną usługę wynosi 35 zł. Naturalnie można pozostawić dysk w komputerze na czas naprawy (bez dodatkowych kosztów).

Cena za odzyskiwanie danych ustalana jest po przedstawieniu sytuacji, tj. jaki nośnik, ile danych, jaki rodzaj i stopień zniszczenia nośnika itp. W celu uzyskania konkretnej wyceny prosimy przesłać wiadomość z dokładnym opisem.

W przypadku mocnych uszkodzeń komputerów (np. zalanie, spalenie układów) wymagających dużego nakładu pracy i części zamiennych, w przypadku nieudanej naprawy stosuje się opłatę za podjęcie naprawy w wysokości 150 zł.

Jeśli zlecono naprawę po innej osobie, ze względu na znaczne utrudnienie odnalezienia przyczyny awarii oraz potencjalnego powstania nowych ukrytych defektów (jak oderwane drobne elementy) stosuje się dodatkową opłatę w wysokości 150 zł.

Ewentualna opłata za niepotrzebny lub nieuzasadniony dojazd, np. za brak obecności klienta podczas umówionej wizyty serwisanta wynosi 50 zł.

Skorzystaj z naszej oferty:

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z naszej oferty lub jeśli macie Państwo jakieś pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dostępne są 3 metody – prosimy wybrać najbardziej wygodną dla Państwa:

1. poprzez formularz kontaktowy (dostępny po lewej stronie);

2. dzwoniąc na numer telefonu: 533 40 8000;

3. pisząc na adres e-mailowy: naprawa@komputerow.pl;

Godziny pracy: 09:00 – 20:00.